Hasret FM Dinle Samsun 96.0

Diğer Samsun Radyoları

HASRET FM halkın geniş bir kesimine hitap eden, geçmişte ve günümüzde hit olmuş arabesk ve fantezi müziğinin en bilinen örnekleri ve oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden, tarzında eski, en yeni, en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklayan,
Sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı yayın yapılmaktadır... Hasret FM Yayınının % 60 Arabesk - Fantezi, %15 Türk Halk Müziği, 25% Popüler oyun havaları oluşturmaktadır. Tempo olarak sabah saatlerinde (06:00–12:00) oyun havası, diğer saatlerde ise Fantezi,Arabesk karışık olarak yayınlanmaktadır. Gün içinde kısa haberler gündem başlıkları ile verilmektedir.
HASRET FM'in yayın hayatına geçmesinden sonra piyasadaki boşluk doldurulmuş oldu. Kendi kategorisinde yayın yapan diger radyolardan daha kaliteli bir yayın ilkesi edinmiş HASRET FM üstün teknoloji ürünü teknik cihazlarının yanısıra, otomasyon ve bilgi işlem teknolojisinide yayın sistemine katarak bu konuda girişimde bulunan çok az radyodan biri olma özelliğinede sahip olmuştur. Stüdyolarında tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve production kendi bünyemizde bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.
Hasret FM İletişim
Adres : Medya Fm Radyo TV Yayıncılık Reklamcılık A.Ş. Hançerli mah.Yalı Cami sk. No:3/9 İLKADIM/SAMSUN
Telefon : 0362 233 0 323 (PBX)
Hasret FM Samsun'dan 96.0 frekansında arabesk fantezi müzik yayını yapmaktadır.Hasret FM i bu adresten Canlı Dinle.
Copyright 2011 Hasret FM Dinle Samsun 96.0 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.