Radyo Tempo Dinle Manisa 90.2

Diğer Manisa Radyoları

Uluslararası standartlarda radyo yayıncılığı anlayışını, Manisa’ya getirmek amacıyla Radyo Tempo; 1993 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Şerif NALÇAKAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat PEHLİVAN tarafından kurulmuştur. 1993 yılının Aralık ayında yayın hayatına başlayan Radyo Tempo; Manisa merkez ve çevre ilçelerine 90.20 frekansından, RVR marka link hattı ve 1000 watt’lık vericisi ile yayın yapmaktadır.
Manisa’nın en geniş yayın alanına sahip radyosudur.”TEK RAKİBİMİZ TEMPOMUZ” sloganı ile yayın yapan Radyo Tempo, profesyonel yayıncılığın getirdiği en gelişmiş cihazlarla donatılmış, sahip olduğu 3 stüdyo ile her türlü yayını (konuklu, konferans, bant, canlı yayın)yapabilme olanağına sahiptir. Yayında kullanılan digital donanımın yanı sıra, bilgisayarlarla desteklenmiş bir kurgu - kayıt ünitesine de sahip olan Radyo Tempo, her türlü prodüksiyonu kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir. Kullandığı cihazlar ve stüdyo dizaynı ile Radyo Tempo, Manisa’da ilk ve tek olmanın özelliğini ve ayrıcalığını yaşıyor.
Haber servisi ve internet aracılığıyla, Manisa Türkiye ve Dünyadaki güncel ve flash haberleri en hızlı, en doğru ve objektif bir anlatımla aktaran Radyo Tempo, gün içerisinde ki canlı haber bültenleriyle de anında dinleyiciye ulaştırıyor.Radyo Tempo, teknik donanıma yaptığı yatırımın yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu nitelikli personele yatırım yapmayı da yayıncılığın gereği sayıyor. Kurum içi mesleki eğitimi periyodik aralıklarla sürdüren Radyo Tempo, yayıncılıkta insanın üretkenliğini teknolojik gelişmelerle kaynaştırarak kendisini durmaksızın yenilemeye çalışıyor.
Manisa ve çevresine FM bandı 90.20 frekansından yayın yapan radyomuz, internet üzerinden de dinlenmektedir. Bir yandan programlarını zenginleştiren, yayın alanını genişleten radyomuz, dinleyicileri ile yakın bir bağ oluşturmayı ve yeni dinleyici kitleleri ile buluşarak sürekli büyümeyi hedefleyen bir yayın kuruluşudur. Türkülerin yeniden ve sürekli yankılanarak yaygınlaşması Radyo Tempo’nun en önemli kıvancı olmaktadır.
Radyo Tempo Manisa'dan 90.2 frekansında pop müzik yayını yapmaktadır.Radyo Tempo'yu bu adreste Canlı Dinle.
Radyo Tempo İletişim
1. Anafartalar Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi 3. Sk. No: 2 Kat 4 MANİSA
Telefon : 0236 - 237 80 82
Faks : 0236 - 237 80 84
E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
WWW : www.radyotempo.com
Yayın Lisans Bilgileri:Yerel(R3)
Yayın Ortamı:Karasal
Copyright 2011 Radyo Tempo Dinle Manisa 90.2 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.