Radyo Maksimum Dinle Bursa 103.7


Diğer Bursa Radyoları

Radyo Maksimum 103.7 Karasal Yayınla Bursa Merkez ve Güney Marmara da yayında 24 Saat Kesintisiz Türkçe Pop Müzik ve Haber Formatıyla yayında ; Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olan Radyo Central 5 Şubat 1994 tarihinde Bursada yayın hayatına başlamıştır. Yabancı Müzik ve Haber anlayışıyla 2009 yılına kadar yayın hayatına devam etmiştir. Yeni Yönetim Kadrosuyla Radyo yayıncılığında Radyo Maksimum yeni bir dönem başlatmıştır.
Bursa ve Güney Marmara da Teknolojisini ve ismini değiştirmiştir 2009 yılı Aralık ayından beri Radyo Maksimum 103.7 Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Türkçe Pop Müzik formatında yayın yapan bir radyo olmuştur. Radyo Maksimum 103.7 Ulusal Bir yayıncılık anlayışı sunmuştur Ulusal radyolarada bile olmayan bir ses kalitesi sunmuştur. İnternet ortamında dinleycisine 128 kb stereo ses kalitesiyle farkını hissettirmiştir.
7 GÜN 24 SAAT 365 GÜN Kesintisiz hem stüdyo hemde radyo verici sisteminde yayın sunmaktadır. Radyo Maksimum 103.7 Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Türkiye’nin en çok dinlenen Yerel radyoları arasında ilk sıralarda yerini aldı. Bugüne kadar yayın hayatında toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile HAYATI SİZE MAKSİMUM Yaşatmaya devam edecektir. www.radyomaksimum.com adresinde dünyanın heryerinde 128 kb stereo ses kalitesiyle yayında..
Radyo Maksimum Bursa'dan pop müzik yayını yapmaktadır.Radyo Maksimum'u bu adresten Canlı Dinle.
Copyright 2011 Radyo Maksimum Dinle Bursa 103.7 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.