Radyo Dumlupınar Dinle Kütahya 99.1

Diğer Kütahya Radyoları

Radyo Dumlupınar 29 Kasım 2004 yılından bu yana yayın yapmakta olan bir üniversite radyosudur. Radyo Dumlupınar yayınlarını 99.1 frekansından Kütahya ve çevresine ulaştırırken, www.radyodumlupinar.com internet adresi üzerinden de tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Radyo Dumlupınar’ın stüdyoları Dumlupınar Üniversitesi merkez yerleşkesinde bulunmaktadır.
Dumlupınar Üniversitesinin Sesi olan Radyo Dumlupınar, kuruluşundan kısa bir süre içerisinde kendini geliştirerek sadece üniversitenin sesi değil, şehrinde sesi olabilmeyi başarmıştır. Sadece bir üniversite radyosundan çok halk ve üniversiteyi birbirine bağlayan ve haberdar eden bir radyo istasyonudur. Bu faktörüyle Radyo Dumlupınar Kütahya’nın en fazla takip edilen ve her alanda beğenilen bir radyo istasyonu olmayı başarmıştır. Radyo Dumlupınar, Türk pop müziği, rock ve günün belli saatlerinde yabancı popüler müzik, Türk sanat müziğine özel programlarla yayın akışını renklendiriyor. Ayrıca nostalji, popüler ve Türk Halk Müziği gibi seçkin eserleri de dinleyicileriyle buluşturuyor.
Radyo Dumlupınar Teknik alt yapı olarak çoğu bölgesel ya da ulusal radyoların sahip olmadığı bir alt yapıya sahiptir. Radyo Dumlupınar, Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Kütahya’nın en çok dinlenilen yerel radyoları arasında ilk sıralarda yerini aldı.
Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Radyo Dumlupınar, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Şehrin lider radyosu olmuştur. Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olmaya devam etmektedir.
Radyo Dumlupınar Kütahya'dan 99.1 frekansında pop müzik yayını yapmaktadır.Radyo Dumlupınar'ı bu adresten Canlı Dinle.
Radyo Dumplupınar İletişim
+(90) 274 265 2323 /
+(90) 274 265 2324
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tavşanlı Yolu 10. KM Dumlupınar Üniversitesi Rektörlük 2. Kat Merkez / Kütahya
Copyright 2011 Radyo Dumlupınar Dinle Kütahya 99.1 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.