Radyo Aktif Dinle Trabzon 94.0

Diğer Trabzon Radyoları

Trabzon Radyo Aktif Hakkında
Radyo Aktif, 12 Şubat 1994’ den bu güne, 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Çağdaş, tarafsız ve etki altında kalmadan yayın hayatını sürdürürken, yerel olmanın olumlu avantajlarını kullanarak dinleyicilerine ve reklam veren kuruluşlara hep daha iyiyi, daha güzeli sunmaya devam ediyor.
Radyo Aktif, tam otomasyonlu yayın yapmaktadır. İnternet yayınımız 2001 yılı Mayıs ayından bu yana www.aktifradyo.com adresinden dinlenebilmektedir. Ayrıca internet bağlantısı bulunan Iphone ve daha birçok telefon üzerinden yüklenebilen özel yazılımımız ile de dinlenebilmektedir. Yayınladığı müziklerle, sunulan programlarda daima dinleyici ile sıcak ilişkiler kurmayı amaçlayarak yayın hayatına devam etmektedir.
Farklı demografik gruplarda insanların takip ettiği yayınlarımızda yerel olmanın avantajları kullanarak ulusal standartlarda yayınlar icra etmekteyiz. Üniversite öğrencilerinin de en çok dinledikleri radyo olan Radyo Aktif, eğitim, kültür ve sanat içerikli programlarla da dikkat çekmektedir. Yerel, bölgesel ve ulusal haberleri saat başı vererek 19 yıldır doğru ve tarafsız haber akışını sağlamaya çalışmaktadır. Profesyonel yayıncılık anlayışı ile her hafta 20’nin üzerinde canlı yayını 8 yayıncısı ile gerçekleştirmektedir.
twitter.com/RadyoAktif94
facebook.com/RadyoAktifTrabzon

Radyo Aktif İletişim
İSTEK TELEFON : (0 462) 326 94 00
SANTRAL TELEFON : (0 462) 326 61 94
FAX : (0 462) 326 64 94
GENEL YAYIN YÖNETMENİ : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
TÜRKÇE MÜZİK DİREKTÖRÜ : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
YABANCI MÜZİK DİREKTÖRÜ : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Radyo Aktif Trabzon'dan 94.0 frekansında pop müzik yayını yapmaktadır.Radyo Aktif i bu adresten Canlı Dinle.
Copyright 2011 Radyo Aktif Dinle Trabzon 94.0 - Radyo Dinle , Canlı Radyo.